Aktuality

Strážci Země - kurz pro pedagogy
13.03.2013 14:56

 

V rámci realizace našeho projektu „Ekovýchova v Českém ráji“ pořádáme ve dnech 17.-19.dubna 2013 kurs, seznamující pedagogy s novým programem „Strážci Země“.

Podrobnější info zde

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijeďte zažít na vlastní kůži něco nového…

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v Sedmihorkách.

 

 

Nový program na obzoru
07.03.2013 15:15

 

V těchto dnech usilovně pracujeme na novém programu z našeho projektu "Ekovýchova v Českém ráji", který jsme nazvali Cesta za papírem. Děti se v tomto programu dozvědí něco o procesu výroby papíru, o důležitosti a prospěšnosti recyklace papíru a sami si budou moci vyrobit ruční papír. Program budeme poprvé prezentovat na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2013 ve dnech  ve dnech 21. – 23. března 2013 v jabloneckém Eurocentru.

 

Nové přírůstky
07.03.2013 15:08

 

Naše ovčí stádo se letos rozrostlo o zatím devět jehňátek, takže v ohradě je opravdu veselo. Koza Hnědka je ještě v očekávání. Pokud půjdete zvířata navštívit a chcete jim něco dopřát, nekrmte, prosím, čerstvým pečivem. Může znamenat pro zvířata velké zdravotní komplikace. Děkujeme

 

 

Program Vlnění těsně před spuštěním
29.11.2012 16:17

 

V těchto dnech vrcholí práce na novém programu podpořeném Operačním programem Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který jsme pojmenovali Vlnění. V programu se budeme s dětmi věnovat ovečkám, procesu zpracování ovčí vlny a také budeme z vlny vyrábět drobné dárečky.

 

 

 

Program Motýlí kouzla startuje
26.11.2012 14:47

 

V těchto dnech jsme spustili nový program podpořený Operačním programem Vzdělávání pro konkurenceschopnost "Motýlí kouzla". Pilotní realizace proběhla na konci října s dětmi ze ZŠ Jenišovice, které u nás ve středisku strávily tři pěkné podzimní dny. Po drobných úpravách je program připraven pro realizaci ve školách. Program je primárně určen pro děti prvních až třetích tříd.

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |