Skaláček - novinky

Klidné svátky a v novém roce vše dobré přeje Skaláček
21.12.2018 20:26

Na návštěvě v Rokličce
04.10.2018 20:39

Během letošních prázdnin dostal Skaláček pozvání do Rokličky ke kamarádům Vlasovi a Bradovi.

Společně s nimi jsme prožili dobrodružný příběh hledání a nalézání. Potkali jsme na svých cestách Michala, starého dobrého Bžocha, houbovou babi Radku i motýla Škurana. Podařilo se nám zahnat zlovolného čaroděje Zmarlena a tím zachránit jedno městečko před zkázou, což jsme pak náležitě oslavili :-)

Foto z Velkého putování Vlase a Brady zde.

Skaláčkův festiválek
28.05.2018 22:00

Srdečně Vás zveme na druhý ročník skaláčkova benefičního festiválku. Na programu dobrá muzika, divadlo, dílničky pro děti, soutěž o nejlepší slanou/sladkou dobrotu .... možná bude v provozu i kadeřnický a masážní saloon U Džunglího :-)

Papírová
28.05.2018 20:29

16.května se Skaláček připojil ke kampani Rodina offline papírovou dílnou. Ze skartovaných tajných spisků si každý mohl vyrobit krásný květinový papír.

expedice Bakajda 2018
16.02.2018 12:49

Jako každý rok, i letos se Skaláček vypravil na horskou expedici do Krakonošova. Chata "Hokajdo" tak skoro týden hostila skaláčkovské sportovce všeho druhu. Lyžařští motýli brázdili svahy čerťáku, vylíhlé housenky se poslední den vypravili na velký vlek Amalka a čerstvá lyžařská vajíčka se za dobu pobytu vylíhla v krásné housenky, které sjížděli kopec u Miloše úplně sami. Sekce bobistů sjížděla zdatně a neohroženě krátký sešup kousek nad chatou. Krakonoš byl s počasím vlídnější než loni a tak jsme si mohli užívati horského sluníčka do sytosti.

Již v úterý večer propukla v chatě "panika", co když se Krakonoš objeví už dnes?! Bylo nám dopřáno ještě jedné klidné noci, Krakonoš se zjevil až ve středu po obědě, přesně v době udílení medailí za sportovní výkony  "Bezva Borec z Bakajdy". Tentokrát prosvištěl na lyžích rychlostí pašeráka a odhodil podezřelou brašnu .... S teoriemi o tom, proč vždy, když se Krakonoš přiblíží k chatě, vyhodí pojistky, se roztrhl pytel ....

Více foto v naší fotogalerii zde

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |