Skaláček - novinky

Mezinárodní den bláta
29.06.2017 23:20

Bláto má narozeniny, my máme přání jediný ...

Tento den jsme měli jediný cíl. Důstojně oslavit svátek bláta. Naštěstí celý den pršelo a tak bláta bylo všude habaděj :-) Více fotek v naší červnové fotogalerii.

Jsme skutečně zdravá školka
29.06.2017 22:40

22.června jsme obdrželi bronzový certifikát Skutečně zdravé školky. Při té příležitosti se konal malý Skaláčkův festiválek, s muzikou, divadlem, tvořivými dílnami pro děti a nechybělo ani skutečně zdravé a hlavně dobré občerstvení. Hřebem odpoledne byla Skaláčkova módní přehlídka a dražba jednotlivých modelů. Počasí přálo, první dešťové kapky spadly, až když bylo vše sbaleno .-)

Děkujeme všem rodičům za pomoc při přípravě a hojnou účast.

expedice Bakajda 2017
28.02.2017 08:51

23.února se Skaláček vrátil z horské expedice Bakajda. Letošní výprava byla opravdu vypečená. Lyžaři družstva Chrličů i Dráčků i bobista Robin I. Jediný vyráželi každý den na svah za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Někdy to při návratu ze sjezdovky vypadalo, jako když se vrací potapěči. Skaláček i přesto vytrval a někteří Chrliči žadonili o další a další jízdy. Ve středu se objevil sám Krakonoš a předal své uznání za vytrvalost a nepromokavost.

Za péči o hladové žaludky sjezdujících děkujeme Jarce a Vendule, panu Milošovi za pomoc na svahu a vynikající horkou čokoládu :-). Fotky naleznete na aktualizovaném FB.

Krásné svátky a v novém roce vše dobré
20.12.2016 08:48

...v dubnu se čistí studánka...
03.05.2016 18:34

Duben nám přinesl opravdu aprílové počasí. Už jsme začali chodit v lese na bosky, když ke konci měsíce přišel sníh. Dědci Fujaváci asi usnuli a nechali pytel se sněhem pootevřený někde v křoví ... kdo ví? 

Největší událostí dubna bylo pravděpodobně dopravní hřiště, ale o tom je jinde psáno. Hned po dopravním týdnu jsme se chystali na sobotní návštěvu rodičů. Připravovala se mapa, vymýšleli jsme kytičkové hádanky a úkoly a sbírali nové úlovky do našeho herbáře. Od kytiček jsme se dostali ke včeličkám, které jsme jeli také navštívit - zrovna v ten nejzasněženější den. V poslední dubnový den jsme si vařili speciální čarodějnou polívku, na ohni míchanou, z čarodějných ingrediencí ... Jak se nám to vše vydařilo můžete shlédnout zde.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |