Lesní překvapení - osvětový program pro veřejnost

 

AKTUÁLNĚ!

Program Lesní překvapení můžete absolvovat v sobotu 29.října od 16 hodin. Sraz účastníků je před recepcí kempu Sedmihorky. V případě zájmu si rezervujte účast (stačí SMS) na telefonním čísle 606 078 515 Andrea. 

Program Lesní překvapení poté poběží opět v době letních prázdnin 2023 v rámci nabídky programů pro hosty Autocampu Sedmihorky. Může se ho ale zúčastnit kdokoliv z řad veřejnosti. V tom případě je potřeba udělat rezervaci (stačí SMS) na telefonním čísle: 606 078 515 Andrea.

Program trvá cca 30 minut. Účast na něm je zdarma.

Program lze objednat pro kolektivy o minimálním počtu 10 osob. Pro více info pište na e-mail starkova.an@seznam.cz 

K programu byla vydána Turistická vizitka A C104. Možnost jejího zakoupení je podmíněna účastí na programu. VIZITKY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZASÍLÁME! Pokud přijíždíte autem pouze na program, parkujte na veřejných parkovištích v blízkém okolí (Lázně Sedmihorky atd.). V kempu není bohužel parkování neubytovaných návštěvníků možné (platí v době letních prázdnin). Děkujeme za pochopení

V případě zájmu z řad sběratelů vizitek plánujeme další uskutečnění programu někdy během jara 2023 ve víkendovém termínu.

 

 

 

 

Na tomto programu úzce spolupracujeme se Sdružením Český ráj a s Autocampem Sedmihorky.

 

Zde najdete další info a mapu veřejných toalet na území Českého ráje.

 

                               

 

Návštěvníkům Českého ráje se snažíme vštěpovat 6 zásad ohleduplné návštěvy přírody.

 

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |