Lesní překvapení - osvětový program pro veřejnost

 

AKTUÁLNĚ!

Program Lesní překvapení běží po dobu letních prázdnin 2022 v rámci nabídky programů pro hosty Autocampu Sedmihorky. Může se ho ale zúčastnit kdokoliv z řad veřejnosti. V tom případě je potřeba udělat rezervaci (stačí SMS) na telefonním čísle: 606 078 515 Andrea.

Termíny jednotlivých programů: 4.července, 11.července, 18.července, 25.července, 1.srpna, 8.srpna, 15.srpna, 22.srpna. Vždy od 16.00, sraz u recepce kempu. Program trvá cca 30 minut.

Program lze také objednat pro kolektivy o minimálním počtu 10 osob. Pro více info pište na e-mail starkova.an@seznam.cz 

K programu byla vydána Turistická vizitka A C104. Možnost jejího zakoupení je podmíněna účastí na programu. VIZITKY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZASÍLÁME! Pokud přijíždíte autem pouze na program, parkujte na veřejných parkovištích v blízkém okolí (Lázně Sedmihorky atd.). V kempu není bohužel parkování neubytovaných návštěvníků možné. Děkujeme za pochopení

Pro velký zájem z řad sběratelů vizitek plánujeme uskutečnění programu někdy během podzimu ve víkendovém termínu. Přesný termín zveřejníme nejpozději v polovině září 2022. 

 

 

 

Na tomto programu úzce spolupracujeme se Sdružením Český ráj a s Autocampem Sedmihorky.

 

Zde najdete další info a mapu veřejných toalet na území Českého ráje.

 

                               

 

Návštěvníkům Českého ráje se snažíme vštěpovat 6 zásad ohleduplné návštěvy přírody.

 

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |