Náš tým

Simona Jašová

Simča se snaží držet všechny aktivity organizace pohromadě a posouvat je kupředu.  Díky skvělému a inspirativnímu týmu ji to stále baví! Ráda čte, vaří a zpívá si. Svůj volný čas tráví nejčastěji vlakovými výlety do přírody – krajinou jejího srdce jsou Jizerky s jejich žulovými skalami a potoky.

Andrea Stárková

Andrea připravuje a lektoruje ekologické výchovné programy pro školy; v letní sezoně je členem týmu, který realizuje volnočasové programy pro hosty kempu Sedmihorky; stará se o kempová zvířata. Má za sebou deset let zkušeností s dobrovolnickou prací v Indonésii. Její největší láskou jsou všemožná zvířata, příroda Hruboskalska, její dvě děti a moravská bílá vína.

 

Lenka Javůrková

Léňa... ráda si maluje, ráda jí, ráda si jenom tak tančí... Ze světa přírody jí jsou nejbližší rostliny, stará se o bylinkové záhonky a kvetoucí výsadby v kempu, lektoruje ekologické programy a občas sepíše i nějaký ten projekt nebo metodiku. Sem tam zaskakuje i jako "průvodkyně nejmenších" v Lesním klubu Skaláček.

 

Vítek Preisler

Vítek je místní patron, lektor ekologických výukových programů, průvodce a ochránce zbytků přírody. V letním čase provází prázdninovými programy v kempu. Zajímá se o rostliny, živočichy, kameny, historii a souvislosti všehomíra.

 

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |