Krajinou Českého ráje s průvodcem

 

Projekt zavádí na území Globálního geoparku UNESCO Český ráj doposud nevyužívanou metodu "osobní interpretace přírodního dědictví"

Cílem je pro území geoparku vytvořit 4 interpretační vycházky formou exkurze s průvodcem. Vycházky vzniknou pro lokality Hruboskalsko, Údolí Plakánek, Klokočské skály a okolí vrchu Zebín.

Na tvorbě interpretačních vycházek se budou podílet, jak znalci jednotlivých lokalit, tak i odborníci z oblasti interpretace.

Ke každé interpretační vycházce vytvoříme metodický materiál doplněný o odborné texty, ten bude v závěrečné fázi projektu předán zástupcům místních organizací formou worshopu sdílení dobré praxe.

Nové interpretační vycházky budou po skončení projektu ve stálé nabídce našeho ekocentra a součástí prázdninového programu pro hosty Autocampu Sedmihorky.

 

Realizace projektu: 1.9.2019 - 31.12.2021

 

         

 

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

Ministerstvo životního prostředí

www.mzp.cz

 

Státní fond životního prostředí ČR

www.sfzp.cz

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |