O nás

Náš tým

Simona Jašová - předsedkyně

Simča se snaží držet všechny aktivity organizace pohromadě a posouvat je kupředu. Díky skvělému a inspirativnímu týmu ji to stále baví! Ráda čte, vaří a zpívá si. Svůj volný čas tráví nejčastěji vlakovými výlety do přírody – krajinou jejího srdce jsou Jizerky s jejich žulovými skalami a potoky.

 

Andrea Stárková - koordinátorka programů, lektorka, farmářka

Andrea je hlavní koordinátorkou ekologických výukových programů pro školy. Programy také připravuje a lektoruje. Její specializací jsou zejména programy se zvířaty. Komunikuje s pedagogy, sestavuje harmonogramy pobytových programů. V letní sezoně je členem týmu, který realizuje volnočasové programy pro hosty kempu Sedmihorky. Stará se o všechna zvířata, která v ekocentru žijí a stále se snaží pořizovat další. Má za sebou deset let zkušeností s dobrovolnickou prací v Indonésii. Její největší láskou jsou nepřekvapivě všemožná zvířata, příroda Hruboskalska, její dvě děti a moravská bílá vína.

 

Lenka Javůrková - metodička, lektorka

Léňa...ráda si maluje, ráda jí, ráda si jenom tak tančí...Je lektorkou výukových programů, píše metodiky, projekty nebo strategické dokumenty. Ze světa přírody jsou jí nejbližší rostliny, stará se o bylinkové záhonky v areálu ekocentra. Zajímá jí i geologie a geomorfologie – krásu drahých kamenů Českého ráje objevuje při práci v brusírně. Z výukových metod jí k srdci přirostla zejména „interpretace místního dědictví“.

 

Vítek Preisler - lektor, průvodce

Vítek je místní patron, lektor ekologických výukových programů, průvodce a ochránce zbytků přírody. V letním čase provází prázdninovými programy v kempu. Zajímá se o rostliny, živočichy, kameny, historii a souvislosti všehomíra.

 

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |