Kurz pro pedagogy podzim 2016

plakat

Strážci Země – unikátní program odkrývající tajemství Země

Místo a termín konání

Kemp Sedmihorky, 12.10. – 14.10. 2016

Co Vás čeká

Připravili jsme pro Vás dvoudenní kurs, jehož cílem je představit Vám unikátní program Strážci Země, který Středisko ekologické Český ráj zatím jako jediné v České republice nabízí školám. Máte ojedinělou možnost celý program zažít na vlastní kůži a načerpat inspiraci nejen pro Vaši práci s dětmi ve škole, ale i pro osobní rozvoj.

Organizační pokyny

Ubytováni budete v kempu Sedmihorky, v sedmilůžkových chatách s příslušenstvím (sprcha, WC) a kuchyňkou. Stravování v rozsahu plné penze proběhne v restauraci Skalák (v areálu kempu). Vlastní seminář bude realizován v podkrovních klubovnách kempu a také v terénu. S sebou si proto vezměte vhodné oblečení a obuv. Také budete potřebovat domácí obuv pro přezutí v klubovnách. Účastnický poplatek (pro úhradu režijních nákladů a drobného občerstvení) činí 200 Kč, vše ostatní (ubytování, strava a pomůcky) jsou zdarma.

 

Projekt Strážci Země v České republice je realizován za finanční podpory Státního fondu životního prostředí a Ministerstva životního prostředí České republiky.

 

SFZP logo

www.sfzp.cz

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |