Strážci Země - aktuality

Pošlete vzkaz E.M.
15.04.2013 15:16

 

Pokud byste se chtěli podělit s E.M. o Vaše zážitky, či máte starosti s plněním Vašich slibů, můžete napsat na mail E.M.sev.ceskyraj@seznam.cz 

Další úspěšní absolventi programu
08.04.2013 08:48

 

Minulý týden jsme v Hradci Králové osobně předali diplomy, dokládající úspěšné zakončení programu, dalším Strážcům Země. 15 žáků šestého ročníku ZŠ J.Gočára z Hradce Králové, kteří absolvovali náš program v říjnu 2012, splnilo všechny sliby a stali se tak Strážci Země I.stupně. Gratulujeme! 

Kurz pro pedagogy
21.03.2013 08:07

V rámci realizace našeho projektu „Ekovýchova v Českém ráji“ připravujeme na duben 2013 kurs seznamující pedagogy s novým programem „Strážci Země“.

Podrobnosti ke kurzu najdete zde. Poslední možnost zaslání přihlášky je 1.dubna!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijeďte zažít na vlastní kůži něco nového…

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v Sedmihorkách.

První absolventi programu Strážci Země
25.10.2012 13:56

Gratulujeme!!

Máme první úspěšné absolventy programu a oficiální 16 nových Strážců Země. Jedná se o žáky 6.třídy ZŠ Jenišovice.

Proběhlo další testování programu Strážci Země
25.10.2012 13:51

Máme další nové učedníky Strážců Země

 

Náš projekt s názvem Ekovýchova v Českém ráji úspěšně pokračuje ve svém harmonogramu a s tím i celosvětový program Strážci Země. V říjnu 2012, 10.-12. a 17.-19 se programu zúčastnily další dvě pilotní třídy. Jednalo se o šesťáky z Hradce Králové a Nové Paky.

 

V přípravném centru jsme přivítali nové zájemce stát se Strážcem Země. Počasí nám krásně vyšlo a my si užívali krásné babí léto.

 

Účastníci se opět hravou formou dozvěděli o základních ekologických principech a prohloubili svou environmentální senzitivitu i díky svému Magickému místu. Všichni úspěšně získali první 2 klíče (K a E). Navštívili laboratoř E.M. a rozkódovali první jeho tajemství. Poslední den pobytu se učedníci zavázali svým slibem, že zmírní svůj negativní vliv na Zemi, prohloubí své prožitky s přírodou a podělí se o své zkušenosti s blízkým okolím.

 

Všem novým účedníkům přejeme brzké získání všech klíčů, aby tak rozšířili i českou sekci Strážců Země.

 

Další zájemci přivítáme v našem centru a i v nové laboratoři E.M. v dubnu 2013.

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |