Náš tým

Lesní klub Skaláček

 

"JSEM SKALÁČEK TĚLEM I DUŠÍ

JSEM V LESE VÍC NEŽ KDOKOLIV TUŠÍ

RÁNO V LESE VEČER V LESE

TO NIKDO JINÝ NEUNESE

JSEM SKALÁČEK TĚLEM I DUŠÍ"

 

 

Kristýna Nováková

Kristýna je ve Skaláčku od roku 2014. V lese s dětmi je jako doma. Baví ji pídění, podnikání Púových expudic i hobitích výprav, zahradničení, houbaření, tábornické kulinaření, štrykování a vymýšlení si. Zkušenosti sbírá průběžně, nejvíce je jí blízká přírodní pedagogika R. Hetticha. Je mámou dvou dětí. 

 

Alice Hilmarová

Můj autentický film je školka plná dětí, sprška lesních vůní i pták co jen tak letí. Skvělý tým, ta hravost, radost, čiré bytí, jednoduchá obyčejnost jež duše naše plně sytí! A kdo jsem, co jsem? To Vám jistě leckdo, leckde poví...Vždyť kdo se zeptá, tak se přece něco, někde doví...

 

Kateřina Hornová

Kateřina: po vystudování pedagogické fakulty a po několikaletých zkušenostech s Montessori a Waldorfskou pedagogikou u mě zvítězila pedagogika lesní. Jsem nejen jejím nadšeným propagátorem, ale i hravým průvodcem. Jako matku tří dětí mě potkala vlastní zkušenost s diagnózou Aspergerův syndrom, což mi otevřelo dveře k většímu respektu a individuálnímu přístupu k dětem. Vedu kurzy dětské jógy. Miluju svět dětí, přírodu a těším se na vše nové na naší společné cestě poznání světa.

 

Nikola Svobodová

Nikola je maminkou jednoho malého Skaláčka. Milovnice dobrého jídla a pití. Ráda vaří, lelkuje, prochází se v přírodě, ale úplně nejraději si čte. Trochu samotářka, ale nikdy nepohrdne dobrou společností. Nyní v kolektivu malých velkých duší se raduje a ví, že nikdy v životě nebyla spokojenější!

Marcela Kubíčková

Marcela je ráda venku, má ráda přírodu, děti, zvířata. Zahradničí, renovuje, tvoří a baví ji plno dalších věcí. Je babičkou dvou vnoučků.

Lucie Sobotková

Lucka je v lese jako doma a s dětmi si rozumí. Na zahrádce si pěstuje zeleninu, kterou pak ráda vaří. Baví ji čtení knih, seberozvoj a kočkování se se svými dvěma kočkami. Ráda také sbírá borůvky a houbaří. Ve Skaláčku s dětmi sdílí radost každý pátek.

 

Spolupracovníci: lektoři Střediska ekologické výchovy Český ráj, Lenka Javůrková, Vítek Preisler a Andrea Stárková.

 

 

 

 

 
Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |