Novinky

Lesní klub Skaláček                                                                                                                                                                                          

 

 

 

.                                                                               

Jablíčkobraní
04.10.2020 13:23

Posledního zářijového rána jsme se sešli i s některými rodiči v krásně sluncem zalitém a pavučinkami opředeném jablíčkovém sadě. Naše mise byla více než jasná. Sběr jablek za účelem moštování. Nepřeberné množství úlovků spočinulo nejen v různých taškách, přepravních bedýnkách, ale i v našich bříškách. To by nebyl přeci žádný pořádný výlet, kdyby nešlo ochutnávat. A po důkladné degustaci došlo i na pohádku, samozřejmě jablíčkovou. Byl to prostě další úžasný den, který nám utekl jako voda.

 

Skaláček opět v provozu od 4.5.
05.05.2020 18:42

Od 4.5. máme opět otevřeno. Program běží s upravenými podmínkami podle doporučení MŠMT. Zápisy nových dětí probíhají individuálně po předchozí domluvě - nejlépe přes lk.skalacek@seznam.cz.

 

Skaláček má zavříno
17.03.2020 10:40

Vzhledem k situaci s koronavirem má Skaláček do odvolání zavříno.

Děkujeme za pochopení.

PF 2020
23.12.2019 12:38
     poklidné proplouvání mezi čísly
     a otevřené srdce pro vše co nás potká
 

 

Na návštěvě u hobita
07.10.2019 13:25

V srpnu jsme přijali pozvání do Hobitína od velectěného pana Bilba Pytlíka. Pozval nás do své nory ve Dnu pytle. Vydali jsme se společně na dobrodružnou cestu pro dávný poklad trpaslíků - tam a zase zpátky . Zvládli jsme uhádnout Glumovu hádanku, od elfské paní z Elrondova domu jsme získali starou mapu i klíč od hory a navštívil nás dokonce i sám čaroděj Gandalf, ten čaroděj, který dělá tak výborné ohňostroje! Do Šmakovi pouště jsme se vydali řádně vybaveni a posíleni kouzelnými prsteny i elsfkými brněními a podařilo se nám dobýt zpět trpasličí poklad. Děkujeme Bilbo, rádi zase přijedeme - až budeš mít opět plné spíže :-)

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |