Refence rodičů

"Skvely pristup k detem, vzdy mily a plny porozumeni, to miluji deti i ja jako rodic"

 

"Libi se mi volny program s jasne danymi opernymi body. Deti si mohou valnou vetsinu dne volne a nerusene hrat a pritom maji i stabilni denni program - at uz u maringotek, v lese nebo pri odpolednim odpocivani."

 

"Ja jsem nadsena od zacatku do konce. :) Mejte porad tolik energie a napadu, sily dodrzovat ritualy a pravidla a radosti z malickosti, kterou deti prebiraji."

 

"Nejvíc se nám líbí to prostředí. Krásné místo v lese a skalách. Boží. Podle nás jste nejlepší školka na světě. Děti jsou u vás šťastné a spokojené. Ani jednou jsme neslyšeli, že nechtějí do školky. Kromě prostředí se nám líbíte vy, přátelské prostředí, pokecáme a jdem. Jo a kafe máte dobrý :) Jsme děsně vděční, že naše děti běhají venku, že nejsou zavření v místnosti, kde mají tři autíčka a panenku a předávají si bacily, že si umí díky tomu hrát venku s čímkoliv, že jsou samostatnější než jiní, že vylezou na strom, na kámen, že se nebojí špatného počasí, bahna, kaluží, že poznávají zvířata, že se učí o přírodě, chápou základní principy, že není nic zdarma, že si toho musíme vážit. Rozhodně se mi líbí, že je jedna skupina dětí od pidi po předškoláky, že nejsou rozdělení do tříd dle věku. Zaprvé, že ti dva naši mohou být spolu, a také že vidí menší a pomohou jim, že vidí větší a k ním vzhlížejí, to je prostě boží, žádné dělení. Uvědomují si tím tu hierarchii sami a nepotřebují k tomu třídu medvídků a koťátek. Na kámoších vidíme ten rozdíl venku, naše děti nekňourají, ujdou jakýkoliv výlet a ještě u toho skáčou v potoce. Stačí jim klacek a už si hrajou. Jsou zdraví! Ano, občas chytnou virus, ale tomu se nevyhneme, ale proti dětem ze státních jsou prostě zdraví, až s tim kámoše štvem. Vždy když ve městě potkáme školku jak jdou za ručičky bez batůžku, tak naše děti koukaj a říkaj, jak oni můžou letět k douglesce...No prostě my v lesní školce nejsme kvůli očkování, ale kvůli přírodě a vašem konceptu a přístupu."

 

"Maximálně, fakt:-) Ještě bych si uměla představit třeba ježdění na ponících:-)) ale to mne spíš tak nyní napadlo..."

 

"Zázemí je super. Nová veranda nabídla lepší přebírání děti i za nepříznivého počasí a věřím že i spousty aktivit dětem, když je třeba se schovat před velkým deštěm."

 

"Na sněhové, povětrnostní, dešťové podmínky si myslím, ze zázemí je vymyšlené dobře, nevidím žádný nedostatek V zimě se mi napr. moc líbí oheň"

 

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |