Pobytové programy

Vzhledem k velké poptávce doporučujeme objednávat pobytové programy s dostatečným předstihem (ideálně půl roku). Děkujeme za pochopení.

Český ráj - učebnice geologie

Délka programu: 5dní, 4noci
Období: jaro, podzim
Místo: Ekocentrum Sedmihorky
Program probíhá venku i uvnitř

Obrázek

Týdenní pobytový program se šířeji věnuje geologickým zajímavostem Geoparku Český ráj a zážitkovou formou seznamuje žáky se základními geologickými pojmy. Je vhodný pro doplnění výuky geologie na druhém stupni ZŠ. Program je vhodný pro žáky 8.-9.tříd základních škol. Žáci se přímo v terénu seznámí s typy a druhy hornin a krom zajímavých zážitků si odvezou i vlastní opracované kameny.

Cena: 1000kč/žák, stravování a ubytování dle období a ceníku

Geopark Český ráj

Délka programu: 5dní, 4noci
Období: celoročně
Místo: Ekocentrum Sedmihorky
Program probíhá venku i uvnitř

Obrázek

NOVINKA!

Celotýdenní pobytový program zaměřený na hlubší seznámení s fenomény Geoparku Český ráj. Během pobytu žáky čeká seznámení s geologickými jevy, živou přírodou, řemesly a tradicemi a mnoha dalšími zajímavostmi Geoparku Český ráj. Do programu lze po dohodě zařadit i seznamovací a stmelovací aktivity, takže ho je možné využít jako harmonizační pobyt pro 6.třídy základních škol. Program je vhodný pro žáky 4. - 6.tříd.

Cena: 850kč/žák, stravování a ubytování dle období a ceníku

Strážci Země

Délka programu: 3dny, 2noci
Období: duben, květen, září, říjen
Místo: Ekocentrum Sedmihorky
Program probíhá venku i uvnitř

Obrázek

Strážci Země jsou unikátním programem odkrývající tajemství Země. Program pracuje s dobrodružstvím a prvky tajemna, používá propracované pomůcky a neokoukané postupy. Program se skládá z třídenního pobytu ve středisku a navazující práce dětí ve škole a doma. Po ukončení programu děti porozumí základním ekologickým konceptům (toky energie, přeměny materiálu, adaptace, vzájemná provázanost a další), rozvinou svoje schopnosti vnímání přírody a zvýší svoji environmentální senzitivitu.

Více info na http://www.sevceskyraj.cz/program-strazci-zeme

Cena: 1000kč/žák

1
Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |