Novinky

Lesní klub Skaláček                                                                                                                                                                                          

                                                           

My tři králové jdeme k Vám ...
15.01.2018 09:27

... štěstí zdraví vinšujeme Vám

 

                

                               

     

První letošní pátek jsme šli jako vždy, popřát vše dobré a zazpívat kamarádům do kempu. Přípravy byly poctivé a i zpěv se nám letos povedl :-)

Mezinárodní den bláta
29.06.2017 23:20

Bláto má narozeniny, my máme přání jediný ...

Tento den jsme měli jediný cíl. Důstojně oslavit svátek bláta. Naštěstí celý den pršelo a tak bláta bylo všude habaděj :-) Více fotek v naší červnové fotogalerii.

Jsme skutečně zdravá školka
29.06.2017 22:40

22.června jsme obdrželi bronzový certifikát Skutečně zdravé školky. Při té příležitosti se konal malý Skaláčkův festiválek, s muzikou, divadlem, tvořivými dílnami pro děti a nechybělo ani skutečně zdravé a hlavně dobré občerstvení. Hřebem odpoledne byla Skaláčkova módní přehlídka a dražba jednotlivých modelů. Počasí přálo, první dešťové kapky spadly, až když bylo vše sbaleno .-)

Děkujeme všem rodičům za pomoc při přípravě a hojnou účast.

expedice Bakajda 2017
28.02.2017 08:51

23.února se Skaláček vrátil z horské expedice Bakajda. Letošní výprava byla opravdu vypečená. Lyžaři družstva Chrličů i Dráčků i bobista Robin I. Jediný vyráželi každý den na svah za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Někdy to při návratu ze sjezdovky vypadalo, jako když se vrací potapěči. Skaláček i přesto vytrval a někteří Chrliči žadonili o další a další jízdy. Ve středu se objevil sám Krakonoš a předal své uznání za vytrvalost a nepromokavost.

Za péči o hladové žaludky sjezdujících děkujeme Jarce a Vendule, panu Milošovi za pomoc na svahu a vynikající horkou čokoládu :-). Fotky naleznete na aktualizovaném FB.

Krásné svátky a v novém roce vše dobré
20.12.2016 08:48

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |