Novinky

Lesní klub Skaláček                                                                                                                                                                                          

                                                           

Výběrové řízení
04.09.2015 19:04

 

 

Dne 4.9.2015 jsme vyhlásili výběrové řizení na vybudování a zařízení dvou maringotek pro náš Lesní klub Skaláček! Nabídky je možno podávat do 21.9. do 12 hodin.

 

Zde jsou ke stažení veškeré podklady k zadávacímu řízení na zakázku malého rozsahu 2. kategorie na dodávky v rámci zakázky: Vybudování zázemí Lesního klubu Skaláček.

 

 

 

 

Červnové čarování
22.07.2015 21:02

Tento měsíc jsme si dosytosti užili letních radovánek v Bažantníku a na pláži. Některé dny voněly mořem a prázdninami. Podnikli jsme i několik výletů a výzvědných výprav na místa, kde jsme jěště nebyli. Předškoláci, kteří jdou v září do školy, si užívali posledních dnů ve školce - ani skřítek  Skaláček na ně nezapomněl a přišel se rozloučit - poslal vzkaz a popis cesty k místu, které nám chtěl ukázat - a dovedl nás vysoko do skal, ze kterých byla naše školka a celý kemp tááákhle malililililililinkatý. A úplně nakonec k nám přijel CIRKUS!!! Šapitó bylo plné krasojezdkyň, fakírů, provazochodců a klaunů, divých šelem i krotitelů, obecenstvo tajilo dech a nadšeně volalo bravó při povedených kouscích .... a tak nám celý rok nějak utekl až do prázdnin....tak v září zase AHÓÓÓJ!

Květnové kouzlení
31.05.2015 08:46

Květen byl opravdu plný kouzel - zkusili jsme si jaké strasti a slasti zažívají housenky a motýlci, díky kouzelnému mlýnku se dostali do pohádky za kamarádem skřítkem a pomohli mravenečkům. Přijela se na nás podívat Janička a Zuzka s miminkama a začali chodit noví kamarádi! Taky jsme se stavili s Andrejkou pozdravit želvy a krajťáka Romea, na výletě do jeskyně Postojny jsme našli poklad a na konci měsíce jsme rodičům zakopali v lese poklad - prý šli v sobotu do školky místo nás. Jestli pak ho podle mapy našli?aha

dubnová dobrodružství
31.05.2015 08:26

Duben nás přivítal novou nadílkou sněhu. Snažili jsme se ji uklidit do Libuňky, aby zimu voda odnesla a tak jsme kouleli koule a koukali kam až doplují či jestli se ve vodě rozpadnou. Louka tak byla zase zelená a my se mohli těšit na Velikonoce na trávě. Pekli jsme mazance a pletli pomlázky. Udělali jsme si další výlet s Vítkem - tentokrát za žábami ke třem rybníkům. Slunili se na sluníčku a užívali voňavého a barevného jara. Podmínky byly příznivé pro přelet do letního hnízda - roubenky. Více v naší fotogalerii zde.

Zkušební dny
05.05.2015 20:32

Dny otevřených dveří - zkušební setkání

 

Stejně, jak v loňském roce, nabízíme všem zájemcům o činnost naší lesní školky možnost seznámit se blíže s naším provozem, setkat se pedagogy a s dětmi, které již Skaláček navštěvují. Setkání jsou vhodná zejména pro rodiče, kteří uvažují o možnosti umístit u nás své dítě. Společná setkání proběhnou vždy ve středu, v době od 9:00 do 12:00 a to za každého počasí.

Termíny setkání jsou 13.5., 27.5., a 10. 6.  2015

Jak budou setkání probíhat:

Sraz všech zájemců bude vždy v 9:00 u recepce kempu v Sedmihorkách. Budete mí možnost absolvovat s našimi pedagogy a dětmi, které již Skaláček navštěvují, část jejich dopoledního programu. Jeho součástí bývá vycházka do lesa či skal, terénní svačinka, návštěva zvířat v ohradách, hry, tvoření z přírodnin a podobně – dle počasí a situace. Míra Vašeho zapojení na programu záleží na Vás; můžete programu jen přihlížet, můžete se do něj plně zapojit, podle Vaší chuti. Během programu se budeme snažit zodpovědět i případné dotazy. Program bude ukončen po 12:00, kdy děti ze Skaláčku obědvají.

Co si vzít s sebou:

Oblečení a obutí vhodné do přírody

Batůžek se svačinkou a lahví s pitím

Pláštěnku, případně holínky

Náhradní oblečení

Pokrývku hlavy

 

Případné dotazy k setkáváním prosím směřujte na asistentku pedagoga Kristýnu Novákovou (tel.č.: 731785571)

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi.

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |