Novinky

Lesní klub Skaláček                                                                                                                                                                                          

                                                           

Dobrá zpráva
09.04.2015 09:51

Máme pro vás dobrou zprávu. Poslanci schválili novelu zákona o dětských skupinách. Více zde.

Na návštěvě u turnovských hasičů
14.03.2015 11:40

V pondělí 9.března jsme se se školkou vypravili do Turnova. Čekal nás tam hasič Jirka, který nás provedl celou stanicí, vysvětlil nám jak hasiči fungují, co potřebují, nechal nás vyzkoušet si přilbu, zvednout nůžky a mohli jsme si sednout i do velkého auta!

expedice Bedřichov 2015
03.03.2015 21:23

Právě jsme se vrátili z třídenní horské expedice do Bedřichova! Sláva nazdar výletu.... Ve školce už nám první krokusy vystrkují růžky, zatímco na horách po trávě ani památky. 

Bobistická i lyžařská sekce se celé dny lopotila v závějích a výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. I naši nejmenší odvážlivci zkrotili divoká prkýnka a poslední den se vezli na velkém vleku a sjeli velký Kopec! Zatímco zalyžařivší si lyžaři se do kopce vezli, bobisté vše ťapali po svých.

Na našich 14 statečných se můžete podívat v nové horské fotogalerii.

Lednové ledování
06.02.2015 13:22

Konečně jsme se dočkali sněhu i ledu a tak nemeškáme a plnými doušky užíváme mrazivého počasí. Sáňky a boby jezdí dokonce i u školky a po jehličí u Velryby. Sněhuláci nám stačí odtávat a tak máme každý týden nového. V ohradě se rodí jehňátka, na která se chodíme dívat jak se jim daří. Krmítko máme plné sýkorek a brhlíků. Vydali jsme se i na výlet do muzea a na návštěvu k Martince.  Co všechno jsme zažili v lednu se můžete podívat v naší fotogalerii.

prosincová překvapení
22.12.2014 19:26

Prosinec byl plný návštěv - nejdřív jsme my navštívili divadlo v Turnově a zhlédli pohádku o malostranských sněhulácích a pak začaly chodit návštěvy k nám. Barborku jsme netrpělivě vyhlíželi celé dopoledne, ale přišla až k obědu. O to víc nás všechny překvapila. Hned druhý den šel lesem i Mikuláš. Čert naštěstí vyslyšel naši prosbu a zůstal opodál, a tak jsme sebrali všechnu odvahu, přestali se bát a nechali se zvěčnit s andílkem a Mikulášem.

Co nás ještě potkalo během měsíce a co jsme všechno zvládli můžete vidět v naší fotogalerii.

Přejeme všem pěkné svátky a do nového roku všechno dobré.

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |