Novinky

Lesní klub Skaláček                                                                                                                                                                                          

                                                           

Do roka a do dne
13.12.2014 09:49

Asociace lesních mateřských škol spustila nový web http://www.dorokaadodne.cz/ na kterém můžete sledovat dění okolo nově přijatého zákona o dětských skupinách a jeho očekávané novelizaci.

listopadové listění
07.12.2014 20:08

Tak máme další měsíc pryč, zima na krku a sníh nikde - vyhlížíme ho od té doby, co k nám přijel sv. Martin - i když pravda  - kůň byl hnědý. Jisté je, že nechal po sobě stopy a my je našli.

Rozhodně jsme v listopadu nelenošili - stavěli jsme domky, "odlétli" se školkou do teplých krajů k Libuňce, zapalovali svíčky horolezcům na skalním hřbitově, krmili kozy, strašilky i sebe, a vůbec se dobře bavili.

Na fotky se můžete kouknout tu.

 

Ohrožené organizace hlídají poslanecké sliby
07.12.2014 20:04

Více se dočtete zde

"Novela, která ochrání lesní školky, je připravená, hlásí poslanci"
04.12.2014 19:09
Nová petice poslancům
16.10.2014 17:05

Sněmovna bude opět projednávat  zákon o dětských skupinách, který hrozí likvidací všech odlišných forem péče o malé děti. Zákon je na programu schůze začínající v pondělí 21. října. Je proto vyhlášena nová petice poslancům.

Prosíme Vás proto naléhavě o potvrzení Vašeho zájmu o dobrou věc - podepište a sdílejte novou petici na www.e-petice.cz/chcemepestrost

Petice se uzavírá v neděli 20. října. Je tedy pouhých pár dnů na to, abychom opět připomněli poslancům, že sledujeme jejich kroky a nepovolíme, dokud zákon nepřepracují.

Přejeme si, aby byla zachována pestrost alternativ v péči o malé děti v České republice!

Více naleznete zde

Děkujeme za podporu!

 

Všechna práva vyhrazena © www.sevceskyraj.cz 2010 Tvorba webu El TORO a Vývoj mobilních aplikací Zajímavé odkazy: Životní pojištění |